Spanja pret rekord turistesh per muajin qershor

Written by on 18/04/2018

Spanja pret rekord turistesh per muajin qershor

 

Spanja pret qe muaji qershor te sjelle mbi 20 milione turiste per vendin. Nga rezervimet e bera deri me tani ne strukturat akomoduese per muajin qershor ne Spanje vihet re nje rritje e numrit te pushuesve me gati 5% s me shume se muaji i njejte i nje viti me pare. Ishujt Canarie, Balearik ,Valencia dhe Barcelona kryesojne zgjedhjet e pushuesve ne Spanje kete periudhe.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist