Greqia pergatitet per sezonin veror!

Written by on 18/04/2018

Greqia pergatitet per sezonin veror!

 

Greqia ka nisur pergatitjet per te pritur nje fluks turistesh gjate sezonit veror. Autoritetet e turizmit vendas kete vit kane menduar te shtojne ofertat ne lidhje me turistet e huaj qe do te mirepresin duke ofruar cmime te mira ne resortet turistike greke dhe duke i shtuar kalendarit kulturor te veres shume evente artistike. Turistet me te shumte qe do te vizitojne Greqine kete vit do te jene nga kontinenti europian me Gjermanine dhe Britanine qe mbajne kreun e tregut emetues ndjekur nga turistet ruse dhe me tej ata aziatike.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist