Sllovenia prezanton fushaten turistike #IfeelsLOVEnia

Written by on 29/06/2018

Sllovenia prezanton fushaten turistike #IfeelsLOVEnia

 

Sllovenia prezanton fushaten me te re te turizmit “IfeelsLOVEnia” duke synuar te prese me shume turiste ne vend gjate ketij viti. Sipas autoriteteteve te turizmit ne vend fushata e re kombetare synon te prezantoje 2 milione arsye per ta dashur dhe vizituar Sllovenine. Fushata do te shperndahet e rrjetet sociale me perjetimet e vet turisteve qe kane vizituar Sllovenine. Kete vit ky destinacion pret mbi 6 milione turiste te huaj.


Current track

Title

Artist

Background