Shqiperia promovohet fuqishem nga Alpitour

Written by on 30/05/2018

Shqiperia kthehet gjithnje e me shume ne nje destinacion te kerkuar per turistet italiane. Kete e deshmojne jo vetem shkrimet e njepasnjeshme nga mediat e vendit fqinje por edhe ofertat per udhetime qe opertoret italiane ofrojne per destinacionin Shqiperi. Se fundmi nje prej operatoreve me te medhenje ne Itali, AlpiTour ka shtuar edhe nje faqe te re per tu dhene mundesine turisteve te rezervojne udhetime ne vendin tone. Faqja quhet AlbaniaTravel.com dhe ka te strukturuar hotele e udhetime me traget qe turistet mund te perzgjedhin per tu akomoduar ne Shqiperi. Me shume se 350 struktura me 3 dhe 5 yje jane pjese e faqes se re qe menaxhohet nga Alpitour, te cilat sugjerojne alternativat me te mira te akomodimit ne qytetet e ndryshme turistike te “vendit te shqiponjave”.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist