Shqiperia, pjese e listes se sugjeruar nga Bloomberg per pushimet e kesaj vere!

Written by on 01/06/2018

Bloomberg ka prezantuar 5 destinacione, te vendosur nen radar per tu marre ne konsiderate kete vere. Nder to, edhe Shqiperia, rekomandohet per te gjitha ata qe jane te pasionuar pas ngjitjeve ne mal. Bjeshket e Namuna jane atraksioni shqiptar qe eshte permendur ne artikullin qe sugjeron destinacionet me interesante te veres 2018. Vec Shqiperise, kompania amerikane Bloomberg ka renditur edhe Liqenin Bled ne Slloveni, Parkun Kombetar Durmitor ne Mal te Zi, Mostarin ne Bosnje dhe Sofjen ne Bullgari.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist