Shqiperia ideale per turizmin e aventures sipas “The Guardian”!

Written by on 16/04/2018

Shqiperia ideale per turizmin e aventures sipas “The Guardian”!

The Guardian liston nje sere vendesh te cilat konsiderohen nder me te favorshmet per te pushuar kete vit ne Europe, ne mesin e te cilave eshte Shqiperia. Vendi yne kesaj here specifikohet si ideal per turizmin e aventures ku vec pjeses se relaksit buze detit gjate veres, Shqiperia konsiderohet ideale edhe per pushime mes maleve dhe ne liqene te qeta, aktivitet i cili u pershtaten dashamiresve te ecjeve te gjata, turizmit aktiv ose thjesht vizita pergjate lumenjve.Vendi yne qendron karshi destinacioneve prestigjioze si alpet franceze, austriake, zviceriane, apo edhe vende te njohura per turistet ne Itali, Irlande, Spanje e Portugali.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist