Destinacionet me te preferuara per kete vere!

Written by on 16/04/2018

Destinacionet me te preferuara per kete vere!

Platforma e studimive mbi udhetimet Sojern ka publikuar listen e destinacioneve me te perzgjedhura turistike per pushime verore kete vit. Lista kryesohet nga Spanja,  Italia, dhe Greqia. Ne vend te katert renditet Franca, ndjekur nga Turqia dhe Tajlanda. Sipas Sojern keto kane qene zgjedhjet e turisteve nga e gjithe bota per kete sezon veror duke u bazuar tek numri i rezervimeve ne keto destinacione.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist