Rrjeti luksoz i hoteleve tashmë edhe në Pragë

Written by on 26/06/2019

 

 

Rrjeti I hoteleve luksoze “Radisson Blue Hotel”, ka njoftuar hapjen e një hoteli të ri në Pragë. Rihapja ndjek një tranformim të një hoteli ekzistues me investime marramendëse. Hoteli i ri në Pragë, ka 160 dhoma dhe suita luksoze të dizenjuara  në arkitekturën klasike të rrjetit të hoteleve. Sipas përfaqësuesit të hoteleve, ky është hoteli i parë në Evropën Juglindore , duke përfaqësuar besimin e tyre në treg. 

 

Image result for Radisson Blu Hotel

 

Image result for Radisson Blu Hotel prague


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist