Rregulli i fundit/ Ekuipazhi i pavaksinuar do t’i paguajë vetë testet e COVID

Written by on 12/03/2021

Emirates do t’i kërkojë të gjithë ekuipazhit të pavaksinuar të paguajnë për testet e tyre të rregullta COVID-19 duke filluar  nga java e ardhshme. Linja ajrore e ka bërë vaksinën falas për të gjithë fuqinë e saj të punës që nga janari dhe shpreson që të vaksinohen të gjithë në vijën e frontit.

Emirates Celebrates 15 years of Connecting Ghana to the World

Sidoqoftë, ata që nuk pranojnë të marrin vaksinën, pa ndonjë arsye të vlefshme, do të duhet të paguajnë vetë për testimin për t’i mbajtur të tjerët të sigurt./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist