Ky ishull ofron vaksina falas për turistët!

Written by on 12/03/2021

Shteti ishull i Mauritius ka njoftuar se ka zgjeruar programin e tij të vaksinimit COVID-19 për të përfshirë vizitorë ndërkombëtarë afatgjatë mbi moshën 18 vjeç. Vizitorët madje kanë mundësi të marrin vaksinat e tyre falas. Mauritius është një ishull i largët tropikal i vendosur më shumë se 1000 km larg bregut lindor të Madagaskarit.

My week in Mauritius - suggested itinerary, including hotels and attractions

Njihet për plazhet luksoze dhe përbën një destinacion të shkëlqyer për turistët entuziastë të jetës së egër./radiotravel.al


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist