Linjat ajrore nuk humbasin kohë! Shpallin që tani fluturimet e verës me Greqinë

Written by on 12/03/2021

Pavarësisht situatës dinamike e cila mund të ndryshojë nga momenti në moment, linja e njohur ajrore Ryanair ka shpallur fluturimet me Greqinë për këtë verë. Të gjitha nisjet janë parashikuar të fillojnë nga 1 korriku.

Ryanair in Naples: the low cost airline restarts with 29 routes |  Napolike.it

Si destinacione kryesore, transportuesi me kosto të ulët do të ketë Zakynthos dhe Santorini, por pritet që lista të zgjerohet me lehtësimin e rregullave të udhëtimit./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist