Reshje shiu dhe dëbore, ja si do të jetë moti pas “Ditës së Verës”

Written by on 15/03/2021

Pjesa e parë e ditës sipas Meteoalb do të mbizotërohet nga vranësira të shpeshta të cilat sjellin reshje shiu në pjesën më të madhe të Shqipërisë, madhe edhe reshje dëbore në zonat malore. Në pjesën e dytë të ditës kushtet atmosferike do të përmirësohen ndjeshëm ku do të kemi një ndalje të reshjeve dhe kthjellime të përkohshme.

I Love a Rainy Day – My Journey – by Doris High

Në orët e mesditës temperaturat do të variojnë  nga  -2°C deri në 13°C./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist