Qytetet me te mira dhe me te lira te vjeshtes

Written by on 08/09/2018

 

Turizmit kulturor ne qytete do te mbetet edhe gjate ketij sezoni te vjeshtes, nje nder me te preferuarit por edhe te leverdisshmit per turistet qe nuk duan te shpenzojne shume. Qytete te ndryshme europiane ofrojne mundesi shume te mira per ti vizituar gjate nje fundjave duke mos shpenzuar shuma te medha. Flybe ka sugjeruar disa prej qyteteve kulturore te cilat do te kene cmimet me te mira te hoteleve gjate 3 muajve te ardhshem. Ato jane Budapesti, Praga, Sofia, Zagrebi dhe Varshava.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist