Probleme ne aeroporin e Beogradit, devijohen fluturimet!

Written by on 12/09/2018

 

Aeroporti “Nikola Tesla” ne Beograd eshte perkohesisht jashte funksionit si pasoje e disa problemeve teknike te nje avioni te kompanise “Egypt Air”. Per kete arsye shume fluturime mengjesin e some per dhe nga Beogradi jane devijuar drejt aeroporteve te vendeve te tjera. Edhe nje avion i linjes ajrore “Air Serbia”, me itinerar nga Tirana drejt Beogradit qe eshte nisur mengjesin e kesaj te merkure ne oren 4:35, nuk ka mundur te mberrije ne kryeqytetin serb, por ka devijuar fluturimin perkohesisht ne Rumani.Te gjithe avionet e “Air Serbia” jane devijuar neper aeroporte te ndryshme te rajonit. Nderkohe, te gjithe ata qe kishin planifikuar nisjen nga Beogradi per ne destinacione te tjera do te informohen nga autoriteti aeroportual ne vend.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist