Pasi u vunë re në Coachella së bashku, mes Bella Hadid dhe The Weekend filluan thashethemet e ribashkimit. 

Written by on 11/05/2018

Por thashethemet për një ribashkim mes tyre u përgënjeshtruan nga vet modelja. 

Ish-çifti, i cili u nda në vitin 2016, u fotografua duke u puthur në mënyrë pasionante në festën e të famshmëve, “Magnum x Alexander Wang” në Kanë, mbrëmjen e së enjtes. 

Duket se ata tashmë janë rikthyer dhe nuk e mohojnë dot më. 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist