Pas ‘Lasgushit’ dhe ‘Migjenit’, linjës ajrore Air Albania i shtohet edhe “Naimi”

Written by on 09/09/2021

Linjës ajrore Air Albania i është shtuar avioni që mban emrin ‘Naim’. Pas ‘Lasgushit’ dhe ‘Migjenit’, flota e linjës ajrore shqiptare është kompletuar deri më tani me 3 avionë.

Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Rama, ku ndër të tjerash thekson se shkak për vonesën e avionit të tretë është bërë pandemia./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background