5 me 0/ Kombëtarja shqiptare e pamëshirshme ndaj San Marinos

Written by on 09/09/2021

Shqipëria ka shkëlqyer në ndeshjen e ndjeshme kundër San Marinos duke siguruar rezultatin 5 me 0.

Rey Manaj, Qazim Laci, Armando Broja, Elseid Hysaj dhe Myrto Uzuni ishin autorët e golave të shënuar në Elbasan Arena. Aktualisht Shqipëria renditet e dyta pas Anglisë në ndeshjet e vlefshme për Botërorin 2020./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background