Paralajmërohen amerikanët/Shmangni medoemos udhëtimet në këto 3 vende!

Written by on 06/10/2021

Duke përditësuar listën e vendeve në të cilat amerikanët këshillohen të shmangin udhëtimet, Departamenti Amerikan i Shtetit ka lëshuar një alarm të Nivelit 4: Mos Udhëtoni për Austrinë, Kroacinë dhe Letoninë.

Shkak për këtë paralajmërim bëhen shifrat të cilat tregojnë se niveli i infeksioneve me Covid-19 në këto vende është shumë i lartë./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background