Sot në orën 17:00 protestë! Për bukën, gazin, naftën dhe faturat e dritave

Written by on 06/10/2021

Pasditen e sotme është paralajmëruar një protestë përballë kryeministrisë kundër rritjes së çmimeve për bukën, gazin dhe naftën.  Po ashtu rritja e mundshme e çmimit të energjisë elektrike mësohet të jetë një arsye tjetër.

Protesta pritet të zhvillohet në orën 17:00 ndërkohë që organizimi, lajmërimi dhe shpërndarja e informacionit është bërë përmes rrjeteve sociale./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background