Njihuni me personazhin më të paguar të vitit!

Written by on 12/07/2019

Personazhi i famshëm më i paguar për vitin 2019, është këngëtarja Taylor Swift. 29 vjeçarja është renditur e para në listën vjetore të revistës “Forbes”, e cila ka publikuar 100 personazhet e famshëm më të paguar. Nuk është hera e parë që këngëtarja e kryeson këtë listë, pasi në vitin 2016 është renditur e para me më 170 milion dollarë fitime. Në vendin e dytë është renditur Kylie Jenner , dhe në vend të tretë , kunati i kësaj të fundit, Kanye West.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist