Horoskopi E shtunë, 13 korrik 2019

Written by on 13/07/2019

Dashi

Parashikohet një ditë mjaft pozitive, ku do të ketë ndjesi të bukura në sferën sentimentale. Përfitoni nga këto momente për të sqaruar çdo gjë, në rast se keni pasur keqkuptime me njeriun e zemrës.

Demi

Kjo e shtunë do të jetë perfekte për t’ia dedikuar dashurisë. Vetëm nëse historia juaj është e gabuar dhe nuk funksionon, mund të jetoni një periudhë të vështirë. Ndaj këshillohet që të përfitoni nga kjo fundjavë për të sqaruar çështjet e mbetura pezull.

Binjakët

Do të përballeni me një sërë diskutimesh dhe çështjesh që kanë nevojë për sqarim. Mundohuni që të mos jeni shumë agresiv, pasi ka disa persona që ju vihen kundër në sferën profesionale, duke u munduar që t’iu pengojnë. Ka ende një sërë shqetësimesh që ju shkaktojnë ankth.

Gaforrja

E shtuna parashikohet të jetë mjaft pozitive dhe interesante, gjatë së cilës do të përballeni me një sërë avantazhesh. Më në fund, pas një sërë vështirësish që keni kaluar. Do të ndjeni nevojën për t’u hapur me personat që keni përzemër.

Luani

Do të ketë një rikuperim të ndjeshëm në sferën sentimentale, duke qenë se yjet ju favorizojnë në këtë fundjavë. Përfitoni për t’iu dedikuar më shumë dashurisë dhe për të udhëtuar. Mund të keni një takim interesant me një person special. Nëse dikush do të ndihet i pakënaqur, kjo do të ndodhë pasi gjatë kësaj periudhe ka një sërë gjërash që dëshironi ti çoni deri në fund, por që për shkaqe të jashtme nuk arrini që ti realizoni.

Virgjëresha

Përfitoni nga kjo ditë për të sqaruar disa çështje si në dashuri edhe në sferën profesionale, pasi ditët në vijim do të jenë të mbushura me debate. Mundohuni të mos e ngrini zërin si dhe të jeni të kujdesshëm, duke mbrojtur raportin në çift.

Peshorja

Keni nevojë për diçka e cila t’iu shkëpusë nga problemet me të cilat duhet të përballeni. Me gjasë jeni përballur me një sërë ndryshimesh në raport me të kaluarën. Do të lini mënjanë stresin, veçanërisht nëse burimi i tij ka qenë prej punës.

Akrepi

Gjatë kësaj dite do bënit mirë të reduktonit shpenzimet e tepërta, ashtu sikundër edhe fjalët pa vend. Shmangni përplasjet dhe polemikat në dashuri. Në vendin e punës mund të hasni në probleme, por mundohuni që të mos bini pre e provokimeve.

Shigjetari

Bëhet fjalë për një ditë të bukur, gjatë së cilës do të ndiheni më mirë në raport me më parë dhe do të keni të drejtë, pasi planet tuaja do të jenë të favorizuara. Nëse jeni vetëm, takimet janë mjaft të favorshme gjatë kësaj fundjave.

Bricjapi

Do të ketë një rikuperim të mirë sa i takon formës fizike, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë sa i takon ndjenjave, në rast se keni kaluar një krizë. Këshillohet që të përqendroheni më shumë në veten tuaj dhe të vlerësoni më mirë atë që po ndodh.

Ujori

Këshillohet që të pushoni më shumë! Në momentin që ndiheni të lodhur bëheni nervoz dhe humbni kontrollin. Me gjasë do ju duhet që të sqaroni disa çështje të natyrës sentimentale.

Peshqit

Këshillohet që të mos i dramatizoni situatat dhe të mos shfryheni mbi të tjerët. Duhet të gjeni një kompromis dhe të zgjidhni një problem që po ju mundon. Parashikohet një ditë e mbushur me tensione sa i takon sferës sentimentale.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist