Ja ku po pushon familja Kardashian!

Written by on 12/07/2019

Kardashianët kanë xhiruar serinë e re të “Keeping up with Kardashians”, në ishullin e Balit, ku edhe po pushojnë. Në secilën seri, janë shfaqur në vende të ndryshme  në pushime familjare dhe këtë herë kanë zgjedhur Balin. E gjithë familja kanë qënduar në një resort superluksoz dhe motrat Kardashian nuk kanë hezituar të postojnë foto nga ishulli, tempujt dhe fshatrat që kanë vizituar.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist