Nik Jonas me syte  drejt Jenna Dewan ! 

Written by on 23/05/2018

 

Nick Jonas njihet si një ndër ato djem që preferojnë vajza më të mëdha në moshë dhe kjo vërtetohet nga lidhjet që ai ka pasur në të kaluarën.

Kohët e fundit është vënë re se këngëtari dëshiron të ketë diçka më tepër se shoqëri me aktoren dhe kërcimtaren Jenna Dewan. 37-vjeçarja sapo ka nisur procesin e divorcit nga bashkëshorti i saj Chaning Tatum ndarja e të cilëve shokoi publikun e gjerë.

 


 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist