Te gjithe lodhemi nga teknologjia ndonjehere !  Madje dhe ajo ! 

Written by on 23/05/2018

 

Të gjithë e njihni dhe e pëlqeni.

Ajo është shqiptare edhe pse e ka vazhduar karrierën muzikore jashtë. Rita Ora aktualisht ka nsiur turneun muzikor ‘Girls’, një koncert të cilin e anulloi për arsye shëndetësore. Ajo është gjatë gjithë kohës në udhëtime, në skenë dhe në kontakt me rrjetet sociale. Por duket se këto të fundit i kanë ardhur në majë të hundës dhe ka vendosur tëheqë dorë. Rita ka publikuar këtë foto dhe në dorën e saj nuk ka një celular, por një libër të cilin po e lexon. E lodhur nga teknologjia’, shkruan ajo krah fotos.

 Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist