Ndërron jetë aktori i famshëm

Written by on 06/03/2019

Publicisti Arnold Robinson konfirmoi lajmin e hidhur. Ai shtoi se familjarët dhe miqtë ishin pranë tij kur ai vdiq. Pranë tij ishin edhe fëmijët, e fejuara dhe ish-gruaja.

Aktori kishte një javë i shtruar në spital, por nuk u dhanë detaje të tjera për gjendjen e tij. Publicisti tregoi se familjarët e vlerësojnë mbështetjen e të gjithëve.

52-vjeçari arriti kulmin e famës kur u bë pjesë e shfaqjes amerikane “Beverly Hills, 90210” ku u bë mashkulli i preferuar i femrave në atë kohë.

 

topchannel


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist