Mali i Zi nuk ka ndërmend të mbyllë më kufijtë!

Written by on 22/03/2021

Autoritetet e Malit të Zi nuk planifikojnë të mbyllin kufijtë dhe po përgatiten në mënyrë aktive për sezonin turistik, tha Sekretarja e Shtetit për Turizmin, Ivana Djurovic në një intervistë.

Finalisation of COVID-19 response actions in Montenegro - Promoting good  governance and Roma empowerment at local level (ROMACTED)

“Deri tani nuk presim mbylljen e kufijve, ne jemi duke u përgatitur për sezonin turistik. Procesi i vaksinimit po tërheq vëmendje dhe nuk kemi arsye për të menduar për mbylljen e kufijve,” tha ajo./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background