Mali i Zi merr masa per nje sezon turistik dimeror rekord !

Written by on 29/12/2018

Ne sezonin e ri dimeror 2018/2019 Mali i Zi eshte pozicionuar si nje destinacion me administrim shume te mire ne rajon gjate festave te Vitit te Ri, dhe eshte bere çdo perpjekje kete vit per te perforcuar kete imazh perfshire gatishmerine e qendrave turistike malore, hotelet e reja te kategorise se larte, dhe programe festive te cilat do organizohen pergjate gjithe bregdetit malazez. Te gjithe teleferiket dhe pistat ne te gjitha qendrat e skive gjate ketij sezoni do te jene ne funksion te plote. Ne pista do te organizohen programe argetuese ditore, promovime, “workshope” me tematike te caktuar dhe programe per vizitoret te tjere. Pritet qe sezoni dimeror te mbyllet me rreth 1 milione turiste te huaj ne destinacionet malazeze.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist