Maldivet me rekord turistesh gjate 2018

Written by on 19/01/2019

Maldivet me rekord turistesh gjate 2018

 

Maldivet kane arritur nje rekord turistesh gjate 2018. Sipas te dhenave te entit te turizmit destinacioni ekzotik e ka mbyllur vitin e kaluar  me 2 milione turiste te huaj qe kane preferuar te pushojne ne resortet luksoze. Arkipelagu i famshmem per peizazhet unike synon te jap oferta me te mira edhe per kete vit dhe te ofroje sherbim cilesor per kedo qe do te zgjedhe ta vizitoje.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist