Lenny Kravitz, imazh i fushates se re promovuese te Bahamas

Written by on 12/02/2019

Lenny Kravitz, imazh i fushates se re promovuese te Bahamas
Bahamas kane nisur fushaten e re promovuese dhe duket se imazh kete here kane
zgjedhur Lenny Kravitz. Spotet e reja promocionale te Bahamas per sezonin veror
2019 do te kene imazh kengetarin e famshem frymezuar nga nje prej hiteve te tij
me te njohura “Fly Away” i vitit 1998. Ne spotet qe tashme jane shpendare edhe ne
platformen Youtube, kantautori shetit ne plazhet e ishujt me te famshem Bahamas
duke promovuar disa prej zonave me atraktive per te rinjte. Sipas vete Kravitz,
Bahamas eshte nje vend ku ai ndihet ne shtepi.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist