Lavanguardia.es reportazh dedikuar Shqiperise: “Vend mahnites”

Written by on 15/09/2018

 

Portali prestigjoz spanjoll i udhetimeve “Lavanguardia.es”, ka publikuar se fundmi nje reportazh dedikuar Shqiperise. Ne artikullin qe ka marre vemendje te madhe nga turistet spanjolle permenden detaje nga historia e vendit tone dhe disa keshilla udhetimi e atraksione qe nuk duhen humbur nga Shqiperia. Portali thekson faktin qe pergjithsisht Shqiperia si destinacion eshte i lire, Tirana eshte nje qytet shumengjyresh e dinamik, Berati eshte nje trashegimi boterore, kulinaria eshte shume e pasur, alpet jane nje mrekulli natyrore dhe vija bregdetare magjepsese.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist