Klohe Kardashian reagon per here te pare pas tradhetise .

Written by on 16/05/2018

Khloe Kardashian duket se është lodhur nga kritikat dhe nga njerëzit përreth të cilët gjithmonë i thonë se çfarë duhet të bëjë.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka vendosur të thyejë heshtjen për herë të parë që pas tradhëtisë së partnerit me 5 vajza dhe lindjes së bebushes.

Ajo u shpreh se ka vendosur të mos reagojë ndaj komenteve apo fjalëve negative rreth të dashurit të saj, lojtarit të NBA, Tristian Thomson.

“Njerzit negativ më bënin të ndihesha keq. Tani ata më bëjnë të ndihem mirënjohëse për jetën time pasi më mësuan se çfarë nuk duhet të bëj” ,-shkroi ajo në postimin e saj.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist