John Cena i penduar ! I pergjerohet  perseri Nikkit …

Written by on 16/05/2018

Nikki Bella e habitur i është përgjigjur John Cena-s, pasi ky i fundi pranoi se dëshiron të martohet me të dhe të kenë fëmijë së bashku.

Rrëfimi i tij erdhi disa javë pasi ata u ndanë për të njejtën arsye. Yjet e “WWE”, të cilët kanë qenë në një lidhje prej 6 vitesh duhet të martoheshin më 5 maj, një vit pasi John iu ul në gjunjë në Wrestlemania 33 duke i propozuar Bellës për martesë.

“Unë jam pas fjalë. Kjo është çmenduri,”-tha Nikki për Extra, duke lënë të nënkuptohet se nuk është e gatshme të kthehet me John, pavarësisht lutjes së tij.

 

NEW YORK, NY – APRIL 27: John Cena and Nikki Bella attend “The Wall” World Premiere at Regal Union Square Theatre, Stadium 14 on April 27, 2017 in New York City. (Photo by Mike Pont/WireImage)


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist