Bleona sukses me “Wicked Love “!

Written by on 16/05/2018

 

Bleona Qereti ka vetëm pak javë që ka publikuar këngën e saj më të re me titullin “Wicked Love”. Kenga eshte mjaft e kercyeshme dhe si duket kjo këngë u ka përlqyer edhe amerikanëve. Kjo ka bërë që Bleona të renditet në vendin e #30 në Billoboard Dance Club Songs.

Por e dini çfarë? Rita Ora renditet pas Qeretit në vendin e #34, ndërsa në vendin e #3 me “One kiss” në bashkëpunim me Calvin Harris, gjithashtu qëndron edhe në vendin e #8 me “IDGAF”. Epo, BRAVO vajzave!

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist