Kalaja e Rozafes ne gjysmen e pare te vitit mbi 44 mije vizitore!

Written by on 07/07/2018

Monumentet e kultures si vende atraksion dhe historike po presin çdo dite e me shume vizitore vendas dhe te huaj. Kalaja e Rozafes, ne Shkoder ne periudhen janar-qershor 2018 ne total ka terhequr 44 mije vizitore. Kjo shifer pritet te rritet edhe me tej gjate vitit pasi me shume vizitore do te vizitojne atraksionet kulturore te vendit tone.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist