Ja sa pak kushtojnë pushimet në këtë vend!

Written by on 29/04/2019

 

 

 

Në San Domingo, mund të bëni pushime luksoze me kosto të ulët. Nëse kërkoni në faqet e rezervimeve vilat kushtojnë 900 euro nata. Në një vilë të tillë mund të akomodohen 15 persona. Ka më tepër se 5 dhoma gjumi, dhe tualete. Nëse bashkë me 14 miq ,rezervoni një vilë, do tiu duhet të paguani vetëm 50 euro nata.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist