Ja kush jane destinacionet me te lira per ski ne Europe kete periudhe!

Written by on 28/11/2018

Polonia, rajoni i Bavarise dhe Provenza jane cilesuar si destinacionet me te lira per te bere ski ne Europe kete fundvit. Sipas nje studimi te fundit te bere nga Holidu te shtrire ne shume pika te njohura europiane per turizmin e bardhe, Szczavnika ne Poloni, Fitchelbirge ne Bavari dhe Chabanon ne Provenz jane renditur destinacionet me te leverdisshme. Sipas studimit ne keto resorte mund te besh nje sere aktivitetesh ne debore nepermjet nje pakete te vetme duke shpenzuar mesatarisht 33 euro ne dite. Nje tjeter resort ekonomik eshte cilesuar edhe Valdezcaray ne Spanje.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist