Ja cili është qyteti me rrogat më të larta në botë!

Written by on 21/05/2019

San Francisko , është ngjitur në vendin e parë duke lënë pas Zyrihun , si qytetin me rrogat dhe të ardhurat më të larta . Rritja e sektorit të teknologjisë e ka  ndihmuar qytetin amerikan bregdetar , të kryesojë mbi qytetin ikonë , Zyrihun. Qyteti zvicerian ndërkohë, kryeson për koston e mallrave dhe shërbimeve si edhe mbetet qyteti më i shtrenjtë për të shkuar me pushime.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist