Ja çfarë ofron për vizitorët Jewel Changi Airport!

Written by on 11/06/2019

 

 

Kompleksi gjigand i parkut brenda aeroportit Changi te Singaporit ka përfunduar punimet dhe është i hapur tashmë edhe për publikun. Jewel Changi Airport ka një sipërfaqe prej 500 metër katrorë, është dizajnuar nga 3 projektuesë britanikë. Hapsira ofron dhe një sërë argëtimesh për vizitorëtsi:salla kërcimi, skulptura arti, galeri shikimi dhe një dysheme qelqi. Sipas shefit ekzekutiv të aeroportit, cdo visitor dhe udhëtare nga  e gjithe bota shprehen mëse të kënaqur.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist