Vlora mbipopullohet nga turistët vendas dhe të huaj

Written by on 11/06/2019

 

Koha e bukur dhe temperaturat e larta kanë sjellë një prurje të shumtë të turistëve vendas dhe të huaj në vijën bregdetare të vendit tonë. Vlora është ajo që kryeson listën e qyteteve për nga numri i vizitorëve, duke u pasuar nga Saranda, Durrësi, Velipoja dhe plazhe të tjera.Turistët përveç detit kanë shijuar edhe aktivitete të ndryshme që iu ofron ky vend.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist