Ishujt me te mire mesdhetare per kete vit!

Written by on 16/05/2018

Nje pjese e madhe e turisteve nga e gjithe bota kete vit do te zgjedhin te kalojne pushimet e veres ne ishujt e shumte qe ndodhen ne brigjet e Mesdheut pasi ky rajon pret rekord turistesh kete sezon. Ne nje klasifikim te pergjithshem te World Travel Monitor jane renditur ishujt me te mire te Mesdheut per te gjithe turistet. Ato jane  Maiorca, Sicilia, Tenerife, Sardegna, Ibiza, Creta, Santorini, Malta, Rodi, Mykonos, Korfuzi, Formentera dhe Capri.

 


 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist