Himara vec turisteve pret edhe anije turistike

Written by on 28/06/2018

Himara vec turisteve pret edhe anije turistike

Anija turistike “Marina” me 313 turiste te huaj ne bord ka mberritur se fundmi ne portin e Himares.Bregdeti i jugut eshte kthyer nje atraksion turistik mjaft te preferuar per turistet e huaj dhe kete e deshmojne edhe shifrat ne rritje te numrit te turisteve.Gjeografia e vendeve nga vijne turistet eshte zgjeruar tashme dhe jugun e vendit e vizitojne turiste nga Italia, Belgjika, Finlanda, Danimarka, Hungaria, Polonia, Anglia dhe Izraeli.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist