Hapet resorti më i shtrenjtë në botë!

Written by on 04/05/2019

 

 

Ne Filipine  është hapur resorti më i shtrenjtë në botë.Një natë në resort kushton jo më pak se 100 mijë dollarë. I quajtur “Banwa Private Island”, dhe pse me çmime marramendëse duket se klinetët i ka të sigurtë.  Resorti gjigand prej 15 hektarësh, është ndërtuar në arkipelagun Palawan të Filipineve. Ne vilat  me nje arredim luks te resortit mund te akomodohen 48 persona.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist