Hap dyert hoteli luksoz në Katar!

Written by on 15/05/2019

 

 

Në kryeqytetin e Katarit , është inaguruar hoteli luksoz “Al Najada”.Kompleksi ofron shërbim dhe kualitete të reja për turistët. Vendosur në qendër të qytetit hoteli pasqyron një përzierje të dizanjit arab me atë europian. Dhomat dhe suitat janë të projektuara për të shërbyer elegancë dhe relaks . Hoteli nuk është më tepër se 15 minuta larg nga aeroporti.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist