Gjerat me te kerkuara ne Google per 2018!

Written by on 13/12/2018

Google ka publikuar nje liste me gjerat me te kerkuara per vitin 2018, perfshire ketu filmat me te suksesshem, VIP-at me te njohur apo ngjarjet me te bujshme. Kupa e Botes nga FIFA – Rusi 2018 do te ishte padyshim ngjarja me e kerkuar per vitin 2018, e ndjekur nga uragani Florence qe goditi qytetin bregdetar te Wilmington-it ne Karolinen e Veriut, per t’u perhapur me pas ne te tjera zona.  Listen e vijojne filmi Black Panther, llotaria e Mega Millions, vdekja e Stan Lee, Demi Lovato dhe Zgjedhjet elektorale.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist