Eurostar lançon menunë e re të vegjetarianëve!

Written by on 14/05/2019

 

 

 

Eurostar , për herë të parë do të kthehet në vegjetarian për tiu ofruar pasagjerëve ushqimet pa mish në javën kombëtare  të vegjetacionit. Kompania ajrore , do të udhëtojë deri në 19 maj, nga Londra drejt destinacioneve të kontinentit , duke shërbyer shijen e perimeve sezonalë. Shefi i kuzhinës së linjës ajrore ka krijuar një menu të veçantë në javën e vegjetacionit. Ai ka thënë se çdo pjatë e krijuar në kuzhinën e tij , projektohet me përgjegjshmëri dhe përkushtim. Pasagjerët janë shprehur entuziastë për shijet e reja në bord.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist