Dortmundi, destinacion i ri qe lidhet me Tiranen me kompani low cost!

Written by on 31/10/2018

Pas Budapestit dhe Londres kompania low cost Wizz Air ka prezantuar se fundmi nje destinacion te ri lidhes me Tiranen, Dortmundin ne Gjermani. Sipas te dhenave ne faqen zyrtare te Wizz Air fluturimet Tirane – Dortmund do te kryehen 2 here ne jave, cdo te marte e te shtune. Cmimet e fluturimeve vetem vajtje nisin nga 19.99 euro ndersa ne kthim kane tarifa te tjera qe shpesh kalojne mbi 100 euro. Shitjet e biletave kane filluar nepermjet faqes zyrtare te kompanise. Fluturimi i pare u shoqerua me nje ceremoni ne Aeroportin Nderkombetar te Tiranes. Kompania low cost Wizz Air eshte perfshire ne skemen per rregullat e reja te bagazheve qe nis pikerisht ne 1 nentor dhe parashikon edhe taksimin e bagazhit te dores.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist