Dicka e pazakontë në parlamentin Europian!

Written by on 20/04/2019

Deputeti slloven Lojze Peterle, ka bërë dicka të pazakontë në seancën parlamentare , por ne fund është duartrokitur nga politikanët europianë. Ndërsa përfundoi seancën parlamentare, deputeti dha një shfaqje muzikore me harmonikën e tij. Ai tha se kjo ishte një formë mesazhi për kolegët e tij .” Është përgjegjësi e jona të mbajmë Europën të bashkuar. Le të rindërtojmë Notre-Dame, dhe gëzuar Pashkët “ , tha ai.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist