Destinacionet me te mira per udhetimet me krocere

Written by on 14/08/2018

Ekspertet e udhetimeve me krociere qe organizojne per cdo vit ndarjen e cmimeve per destinacionet me te mira per lundrimet me krociere ne baze te perzgjedhjes se vete turisteve kane cilesuar si destinacionet  me te mira per vitin 2018 ne Mesdhe Dubrovnikun, Kotorin, Venecian , Santorinin dhe Rhodosin. Jane 15 destinacione qe propozohen si te mundshme per t’u realizuar ne te gjithe boten, duke perfshire edhe portet e lumenjve te lundrueshem. Sipas Cruise Critic Awards, keto jane edhe vendet e preferuara te itinerareve te lundrimit ne Europe. Brenda kontinentit , destinacionet e tjera jane Edinburgh, Belfast, Lisbon, Amsterdam dhe Bilbao.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist