Destinacionet me te mira per turet me autobuse te hapur

Written by on 28/08/2018

 

Turet me autobuse turistik kane qene nder trendet e ketij sezoni dh ender menyrat me te preferuara per te vizituar atraksionet e qyteteve te ndryshme ne bote. Tripadvisor thekson se Europa kryeson listen e miliona tureve me autobuse te hapur , si destinacioni me i preferuar nga turistet. Ne vend te pare per kete vit si destinacioni me i mire per turet me autobuse eshte Barcelona. Listen e vijojne Londra, Washington, Sidnei, Madridi, Dublini, Firence, Singapori dhe Parisi.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist