Destinacionet me te mira per tu vizituar kete dimer!

Written by on 15/11/2018

The Culture Trip ka pergatitur nje liste me destinacionet me te mira per tu vizituar kete sezon dimeror ne Europe. Per te perpiluar listen webi ka marre pershtypjet dhe preferencat e qindra mijra turisteve nga i gjithe kontinenti. Ne listen e destinacioneve qe sugjerohen per tu vizituar Austria, Gjermania, Sllovakia, Norvegjia , Suedia dhe Spanja.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist